Florian Centrum

Blachy trapezowe

Blachy trapezowe  T-8 FC, T-12 FC, T-18 FC, T-18E FC, T-35E FC  i T -55 to idealny materiał na pokrycia dachowe i elewacyjne. Wytrzymałe, estetyczne, łatwe w montażu, z możliwością stosowania izolacji cieplnej. Blachy trapezowe mogą być wykonane z: blachy ocynkowanej, blachy pokrytej powłoką alucynku blachy ocynkowanej powlekanej w całej gamie kolorów.

Możliwość wyboru profilu daje duże możliwości zastosowania. Szybki i prosty montaż lekkiej konstrukcji budynku to podstawowy atut decydujący o obniżeniu kosztów i skróceniu czasu montażu. Możliwość zamówienia blachy na żądaną długość stwarza dodatkowe oszczędności i ułatwienia związane z montowaniem dachu. Kompleksowa obsługa i fachowe doradztwo pozwala klientom na dokonanie właściwego wyboru.

Na potrzeby klienta , Spółka  posiada w swojej ofercie  samoprzylepny  filc anty - kondensacyjny , który jest  nakładny na blachy trapezowe  typu:  T-12FC, T-18FC, T-18E FC  oraz T -35E FC.   Blachy zabezpieczane filcem cieszą  się dużym  zainteresowaniem , ponieważ można je stosować w każdych warunkach przy różnych typach obiektów, w których kondensacja nastręcza problemów. Filc zapobiega skraplaniu się wody na blaszanych dachach i ścianach w budynkach nieizolowanych .

Zalety:  1/ zapobiega skaraplaniu się wody, 2/ stanowi dodatkową ochronę przeciwkorozyjną,  3/posiada wysoką  trwałość 4/ posiada wysoką ognioodporność, 5/ulepsza izolację akustyczną i termiczną , 6 / jest łatwy w czyszczeniu.

Ponadto,  w ofercie    firmy,  profilowane płyty z poliestru wzmacnianego wlóknem szklanym o profilu blach  trapezowych  przeznaczone jako elementy doświetlające łączone z blachą trapezową T - 35 .