Florian Centrum

O nas

Spółka Florian Centrum od czasu swojego powstania w 1996 roku rozwija się bardzo dynamicznie. W tym czasie stała się ona znanym producentem blaszanych pokryć dachowych i elewacyjnych na rynku polskim.

Działalność firmy można określić jako produkcyjno – handlową. Spółka posiada w swojej ofercie blachodachówki, blachy trapezowe, blachy trapezowe konstrukcyjne, orynnowanie i inne akcesoria dachowe.

Florian Centrum oferuje swoim odbiorcom jeden z najlepszych towarów dostępnych na rynku polskim. Surowcem do wyrobu blachodachówek, blach trapezowych, blach płaskich jest blacha stalowa walcowana na zimno, ocynkowana i powlekana w technologii coil coating. Oferowane powłoki lakierowane dostępne są w wersji połysków, matów gruboziarnistych. Blachy z powłoką PURLAK -50 µm oraz PURMAT - 50 µm  posiadają 30 letni okres gwarancji. Natomiast w ofercie blach z powłoką metaliczną spółka posiada blachy: alucynkowe, ocynkowane oraz z innowacyjną powłoką Magnelis zapewniającą 10 razy wyższą odporność na korozję niż stal ocynkowana.

Od września 2004 roku spółka Florian Centrum posiada Certyfikat zarządzania jakością ISO 9001:2015 wydany przez TÜV Rheinland Polska Sp. z o.o. świadczący                           o spełnianiu przez firmę wysokich norm w zakresie przetwórstwa blach stalowych, profilowanych, ocynkowanych i ocynkowanych z powłokami organicznymi.

Świadomość, że zapewnienie przyszłości firmy możliwe jest tylko dzięki stałemu zadowoleniu klientów, dostawców i współpracowników kształtuje widoczną na co dzień filozofię firmy:

Nadrzędnym celem „Florian Centrum” jest zdobycie pełnego zaufania Klientów, czyli stworzenie takich warunków, aby w ramach swojej specjalizacji zaproponować najlepszą ofertą spełniającą obecne potrzeby i przyszłe wymagania każdego klienta.